K.T WE OSMANLI_İMP

FORUM SAYFAMIZA HOŞGELDINIZ

NOT:MULTI DEN CEZA ALANLAR GİREMEZ
K.T WE OSMANLI_İMP

FORUM SAYFAMIZA HOŞGELDINIZ

NOT:MULTI DEN CEZA ALANLAR GİREMEZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

K.T KURULUS..

5 posters
YazarMesaj
P®øƒєﻛﻛíøиαL
Efsane Lider

Efsane Lider
P®øƒєﻛﻛíøиαL

K.T KURULUS.. Empty
MesajKonu: K.T KURULUS..   K.T KURULUS.. EmptyCuma Haz. 12, 2009 4:36 pm

MERHABA

K.T FORUM SAYFASI NIN KURULUS NEDENI OYUN DISINDA VAKIT GECIRMEK PAYLASMAK BILGI EDINMEK ADINA KURULMUS OLUP HICBIR AMAC VE DIN DİL IRK AYRIMI OLMAKSIZIN KONU VE BILGI PAYLASIMINDA BULUNULABILIR BIR ORTAM OLARAK VAR OLMUŞTUR LÜTFEN BU KONUDA AYRIMLARA DÜŞMEYELİM..

En son ghost tarafından Çarş. Eyl. 02, 2009 12:47 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://ayyildizlar.eniyiforum.net
sonperde
Yeni Üye

Yeni Üye
sonperde

Doğum tarihi : 29/05/65

K.T KURULUS.. Empty
MesajKonu: Geri: K.T KURULUS..   K.T KURULUS.. EmptyCuma Haz. 12, 2009 10:51 pm

Sevgili kardeşim.Pek bir eli yüzü düzgün ve anlaşılabilir bir site olmuş eline,yüreğine,beynine sağlık.Basit,sade,anlaşılabilir olması zaten işin özü. Sen de gayet güzel becermişsin.Katkıda bulunan varsa onlarında ellerine sağlık. Haydi kalın sağlıcakla Smile
TaKuR
Yeni Üye

Yeni Üye
TaKuR

K.T KURULUS.. Empty
MesajKonu: Geri: K.T KURULUS..   K.T KURULUS.. EmptyC.tesi Haz. 13, 2009 12:40 am

Ellerine saglık volkan abi
sonsuzguc
Yeni Üye

Yeni Üye

K.T KURULUS.. Empty
MesajKonu: Geri: K.T KURULUS..   K.T KURULUS.. EmptyC.tesi Haz. 13, 2009 9:56 am

aynı sekılde bende arkadaslarıma katılıyorum , eline emeğine yüreğine gözlerine sağlık volkan abi.
P®øƒєﻛﻛíøиαL
Efsane Lider

Efsane Lider
P®øƒєﻛﻛíøиαL

K.T KURULUS.. Empty
MesajKonu: Geri: K.T KURULUS..   K.T KURULUS.. EmptyC.tesi Haz. 13, 2009 10:09 am

Merhaba

AYYILDIZ_TEAM Catısı altındakı her oyuncuya teşekkür ederim iyiki burda iyiki bizimlesiniz...
benmlh
Yönetici

Yönetici
benmlh

K.T KURULUS.. Empty
MesajKonu: Geri: K.T KURULUS..   K.T KURULUS.. EmptyÇarş. Haz. 17, 2009 7:08 am

Merhaba

İlk olarak Volkan Bey bu güzel hareketinizden dolayı sizi en içten dileklerimle tebrik ediyorum.Damoria ailesinin mensubu olarak bu davranışınızı gerek AYYILDIZ ittifağı gerek damoria oyunu için cezbedici buluyorum.İlk olarak sizi bu yönde tebrik ediyorum.Damoria oyunun hareketlenmesi gerekiyordu.buda inşallah bu gibi hareketlerle olacak.Bizler gerek oyunda gerek forumda elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.Oyunu temiz bir oyun yapma amacını kendimize hedef seçiyoruz.Şahsım adıma konuşayım her sabah 7:30 da bilgisayarıma otururum oyunu kontrol ederim.Bir iki multi yapan oyuncu yakalarım gerekli cezayı veririm.Daha sonra forumu gözden geçiririm.Soru varsa onları cevaplarım.Adminden oyunculara iletilecek mesaj varsa onu iletirim.Daha sonra forum herzaman kullandığım browserde sekme olarak durur.Daha sonra oyunuma bakarım 2 3 dk.İnanın sadece bina geliştiriyorum.Sonra tekrar temizlik yaparım oyunda.Ahlaksız mesaj atan,Multi yapan vs kişileri uzaklaştırrım.Sadece oyunu daha iyi hala getirebilmek adına.Oyunda tek eksiğimiz üye sıkıntısıydı.Oda inşallah bu ve bunun gibi iyi meyveleri gören kişiler oyuna heveslenecek ve inşallah bu sorunumuzuda çözeceğiz.Biraz uzun oldu sanırım,kusura bakmayın.Vakit buldukça buradaki forumdada ilgileneceğim.Volkan bey sizi tekrardan kutluyorum.

DAMORİA TAKIMI
http://tr.damoria.net
P®øƒєﻛﻛíøиαL
Efsane Lider

Efsane Lider
P®øƒєﻛﻛíøиαL

K.T KURULUS.. Empty
MesajKonu: Geri: K.T KURULUS..   K.T KURULUS.. EmptyÇarş. Haz. 17, 2009 11:25 am

Merhaba

sayın mod um tsk ederım guzel ve anlamlı mesajın ıcın umarım benım gıbı dıyer oyuncu dostlarımızda onlara dusenı yapar hem oyun olarak hemde forum olarak gereken desteyı gosterırler

K.T KURULUS..
1 sayfadaki 1 sayfası