K.T WE OSMANLI_İMP

FORUM SAYFAMIZA HOŞGELDINIZ

NOT:MULTI DEN CEZA ALANLAR GİREMEZ
K.T WE OSMANLI_İMP

FORUM SAYFAMIZA HOŞGELDINIZ

NOT:MULTI DEN CEZA ALANLAR GİREMEZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İnşaat Alanı Hk.

4 posters
YazarMesaj
sonsuzguc
Yeni Üye

Yeni Üye

İnşaat Alanı Hk. Empty
MesajKonu: İnşaat Alanı Hk.   İnşaat Alanı Hk. EmptyCuma Haz. 12, 2009 10:28 pm

Merhaba arkadaşlar ben haritayı didik didik ettim en sonunda bezdim bıraktım. 799 İnşaat Alanının dışında yüksek inşaat alanlı kale yapacak yer yok. Buna çare bulunmalı ben inşaat alanı sınırının kaldırılmasından yanayım. İmza toplayalım Oyun Moderatorlerine sunalım diyorum. Yada sınırı kaldırmayacaklarsa az da olsa haritada aralara "BOSS" gibi "BONUS" gibi zamanlar yapsınlar harıtada belırlı yerlere İNŞAAT ALANI YUKSEK KALE INSA EDILEBILECEK YERLER KOYSUNLAR, şanslı olanlarda bulup ele geçirsinler , sizin düşünceleriniz nedir bu konuda.....

TERK EDILMIS KALE CASUSLAMAKTAN VE HARITADA BUYUK INSAAT ALANI ARAMAKTAN BIKTIM.... BUNA BİR ÇÖZÜM BULALIM NE DERSİNİZ.BENIM KALELERIN INSAAT ALANI DOLMAK UZERE GİBİ BİŞİ
P®øƒєﻛﻛíøиαL
Efsane Lider

Efsane Lider
P®øƒєﻛﻛíøиαL

İnşaat Alanı Hk. Empty
MesajKonu: Geri: İnşaat Alanı Hk.   İnşaat Alanı Hk. EmptyCuma Haz. 12, 2009 10:30 pm

MERHABA

Guzel bır detay ama malesef tum serverlerde durum aynı Smile oyuzden en mantıklı cozum suan bır sıkıntı yok ama ılerleyen oyun surecınde (sıgınak turnuva alanı ve ısıne yaramayan bınaları yıkarak bır nevze yer acabılırsın)
http://ayyildizlar.eniyiforum.net
sonsuzguc
Yeni Üye

Yeni Üye

İnşaat Alanı Hk. Empty
MesajKonu: Geri: İnşaat Alanı Hk.   İnşaat Alanı Hk. EmptyCuma Haz. 12, 2009 10:34 pm

Sad ÖYLE AMA ABIM DIGER SERVERLARDA KALELERDE SINIR YOK...

MESELA KINGSAGEDE OYNUYORUM BEN BİNA SEVIYELERI FILAN SINIRLI BIRYERDEN SONRA HERSEY SABIT ASKER SAYISI VE BINA SEVIYELERI DAMORIDAKINDEN BILE KISITLI AMA KALE SAYISI KISITLI DEGIL BUDA ZEVK KATIO OYUNA KALE ELE GECIRME MUHABBETİ MESELA O OYUNDA 150 TANE KALEM VAR ŞUAN... SON 22 TANESI HARIC HEPSIDE FULL SEVIYEDE SUAN. NE BILIM KALELERE SINIR GELDIKTEN SONRA ESKIDENKI ADRENALIN KAYBOLDU DAMORIDA GIBI GELIO BANA
P®øƒєﻛﻛíøиαL
Efsane Lider

Efsane Lider
P®øƒєﻛﻛíøиαL

İnşaat Alanı Hk. Empty
MesajKonu: Geri: İnşaat Alanı Hk.   İnşaat Alanı Hk. EmptyCuma Haz. 12, 2009 10:36 pm

evet malesef dıyer oyunlarla kıyaslarsak eksık cok cok cok

ama damorıa nın tum serverınde sorun aynı :S
http://ayyildizlar.eniyiforum.net
katildost
Yeni Üye

Yeni Üye

İnşaat Alanı Hk. Empty
MesajKonu: Geri: İnşaat Alanı Hk.   İnşaat Alanı Hk. EmptyCuma Tem. 03, 2009 12:53 pm

arkadaşlar eksik çok hepimiz farkındayız ama bu oyun daha yeni bu tarzda oyunların oturması 2 yıl filan sürüyor tabi adminlerin bilgisi ne kadar iyi olursa bu süre o kadar kısalıyor ama bigpoint gibi bir oyun sisteminde darkorbit seafight gibi oyunların olması damoria tarzında oyunları 2.plana atıyor bu da oyundaki sıkıntılara daha geç çözüm bulunacagı anlamına geliyor Sad
kimdurdura
Yeni Üye

Yeni Üye

Doğum tarihi : 10/05/91

İnşaat Alanı Hk. Empty
MesajKonu: Geri: İnşaat Alanı Hk.   İnşaat Alanı Hk. EmptyCuma Tem. 03, 2009 3:10 pm

evet kingsage bende oynuyorum her binanın son seviyesine kadar gelişimi hakkında bilgi var.
kingsagede sınıra geldiğinde tüm binalar son seviyede oluyor zaten.
kalenin doluluk oranını %ile gösteriyor.

damoria da kale kurmayı zorlaştırsalar sınırı kaldırsalar daha iyi olur.

İnşaat Alanı Hk.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» yuzey alani