K.T WE OSMANLI_İMP

FORUM SAYFAMIZA HOŞGELDINIZ

NOT:MULTI DEN CEZA ALANLAR GİREMEZ
K.T WE OSMANLI_İMP

FORUM SAYFAMIZA HOŞGELDINIZ

NOT:MULTI DEN CEZA ALANLAR GİREMEZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İttifakda En Beğendiğiniz 3 Kişi...

5 posters
YazarMesaj
ByToluidin
Yeni Üye

Yeni Üye

İttifakda En Beğendiğiniz 3 Kişi... Empty
MesajKonu: İttifakda En Beğendiğiniz 3 Kişi...   İttifakda En Beğendiğiniz 3 Kişi... EmptyC.tesi Haz. 13, 2009 10:33 am

Birbirimizi Tanıma amaçlı bunu açdım özellikle tanımadıklarınızı yazmayın Smile neden beğeniyorsunuz onuda yazin ismimi hoşunuza gitti kendisimi karakteristik yönümü vb yani Smile) konuyu açdığım için tarafsız olma hakkımı kullanıyorum king
P®øƒєﻛﻛíøиαL
Efsane Lider

Efsane Lider
P®øƒєﻛﻛíøиαL

MesajKonu: Geri: İttifakda En Beğendiğiniz 3 Kişi...   İttifakda En Beğendiğiniz 3 Kişi... EmptyC.tesi Haz. 13, 2009 10:39 am

Merhaba

GeceKartalı:
cok degerlı sevdıyım hatta yasına hurmeten baba dedıyım sayın abım ıyıkı varsın AYYILDIZ_TEAM ın asıl yonetıcısıdır kendısı Smile

ÇaYLaQ^02:

Oyuna basladıgım gunden bugune dostuz rakıp oyuncu da olsa bu hıc degısmedı oyuncu kımlıyı dısıdan ıyı yureklı bır kardesım

mute

aynı sekılde oyunun en basından bugune suren bır sohbetım var saygı ve sevgı adına ıyı bır abım aynı zamanda ıyı bır lıder dır tatlı dıl onun goberk adı bırde msn dekı smıle lerı Smile

NOT:BU OYUN AMACLI BIR KONU LUTFEN KUCUKKEN SORULAN ANNENIMI BABANIMI SEVIYORSUN OLAYINA DÖNMESIN Smile

SONUCTA BIZ BIR TAKIMIZ HERKEZİ SEVİYORUM HER INSANIN HAYATINDA BİR SEVGİ SIRALAMASI VARDIR BURDADA BENİM İLK 3 BU Smile
http://ayyildizlar.eniyiforum.net
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: İttifakda En Beğendiğiniz 3 Kişi...   İttifakda En Beğendiğiniz 3 Kişi... EmptyC.tesi Haz. 13, 2009 1:00 pm

Sevğili dostlarım göstermiş olduğunuz bu tevecüh beni bayağı duyğulandırmıştır bu görüşleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür eder hepinizi sevgiile kucaklar ve mutluluklar dilerim kalbinizdeki bu sevgi ve saygı hiç eksik olmasın bu takımda sizlerle olmaktan gurur duyuyorum {iyiki varsınız iyiki sizleri tanımışım iyiki sizlerle aynı takımdayım} NOT: Yalınız AYYILDIZ_TEAM daki tüm arkadaşlarımdan ricam var şu mesaj polomiğine lütfen bir son verin artık bu tür polemiklere girmeyin takımlarınızı savaşa hazırlayın su uyur düşman uymaz neyin ne zaman olcağı
belli olmaz onun için tüm enerjinizi bunlara harcayın hepinize yürek dolusu sevgiler ve iyi oyunlar dilerim.
ÇaYLaQ^02
Yeni Üye

Yeni Üye

Doğum tarihi : 02/02/82

MesajKonu: Geri: İttifakda En Beğendiğiniz 3 Kişi...   İttifakda En Beğendiğiniz 3 Kişi... EmptyCuma Haz. 19, 2009 11:52 am

Merhabalar

Öncelikle Volkan Arkadaşımıza Çok Teşekkür Ediyorum Beni 3 Kişinin Arasında bulundurduğu için.

Sanal Alem de Beni Nasıl Görüryorsanız Gerçek Hayatta da öyleyimdir.

Her Ne Konuda Sorunu Olan Varsa Hiç Çekinmeden Yardım Etmeyi Çok Seviyorum.

Beyendiğim 3 Kişi

Akan_Yusuf
Ghost
Benmlh

Bu Kardeşimlerim ile Konuştuğum Kadar Diğer Arkadaşlar ile konuşmamışımdır.

Bir Sorunum Olduğu Zaman Önler Beni Dinler.
Onların Bir Sorunu Olduğu Zaman Ben Onları Dinlerim

[/b]
.saricani.
Yeni Üye

Yeni Üye

Doğum tarihi : 21/09/97

MesajKonu: Geri: İttifakda En Beğendiğiniz 3 Kişi...   İttifakda En Beğendiğiniz 3 Kişi... EmptyÇarş. Eyl. 23, 2009 11:13 am

Taynat:Bu hesabı almamda bana oldukca yardım etti.
Profosyonel:Ben bu hesabı aldığımda beni anladı ve bana güvendi.
BELLADONNA:Eski sahibe ne kadar gıcıkda olsa bena saldırmayı bıraktı burada volkan abinin emeği de büyük tabi.
Sriqua
Yönetici

Yönetici
Sriqua

MesajKonu: Geri: İttifakda En Beğendiğiniz 3 Kişi...   İttifakda En Beğendiğiniz 3 Kişi... EmptyC.tesi Eyl. 26, 2009 7:54 am

Ropespier83 : Oyunda 200-300k iken muhabbetimiz başladı. Klanları birleştirmek vs. istedik olmadı. Hesabım çalınınca yeni hesap açtım. 0 puanla beni klana aldı yönetici yaptı. Yamuk yapmaz Adem başkan Smile

Benmlh : Her zaman her sorunumda yardımcı oldu, Damoria'ya gelmiş geçmiş en iyi adminlerden biridir (Mehmet adminle birlikle)

Esmerrr : O da yamuk yapmaz Smile Saygı duyduğum oyunculardandır ...
-Hepinizi seviyorum ama Volkan abinin de dediği gibi

NOT:BU OYUN AMACLI BIR KONU LUTFEN KUCUKKEN SORULAN ANNENIMI BABANIMI SEVIYORSUN OLAYINA DÖNMESIN Smile

SONUCTA BIZ BIR TAKIMIZ HERKEZİ SEVİYORUM HER INSANIN HAYATINDA BİR SEVGİ SIRALAMASI VARDIR BURDADA BENİM

Saygılarımla ...

İttifakda En Beğendiğiniz 3 Kişi...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» En Beğendiğiniz 3 Türk Büyüğü Türk Hakanı (Padişah-Sultan vs..) Sporcusu vb...