K.T WE OSMANLI_İMP

FORUM SAYFAMIZA HOŞGELDINIZ

NOT:MULTI DEN CEZA ALANLAR GİREMEZ
K.T WE OSMANLI_İMP

FORUM SAYFAMIZA HOŞGELDINIZ

NOT:MULTI DEN CEZA ALANLAR GİREMEZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

HESAP ÇALINMASI SONRASI YAPILACAK İŞLEMLER

YazarMesaj
benmlh
Yönetici

Yönetici
benmlh

HESAP ÇALINMASI SONRASI YAPILACAK İŞLEMLER Empty
MesajKonu: HESAP ÇALINMASI SONRASI YAPILACAK İŞLEMLER   HESAP ÇALINMASI SONRASI YAPILACAK İŞLEMLER EmptyÇarş. Haz. 17, 2009 7:13 am

Merhaba AYYILDIZ TEAM üyeleri

Sizlere ADMİNDEN aldığım maili kelimesini değiştirmeden gönderiyorum:

Hesap bilgileirnizi otomatık olarak, hesap bilgileirnizi girdiğiniz yerden isteyebilirsiniz!
Şayet hesap bilgileri size gelmiyor ise ve kara listede değilseniz muhtemelen hesabınız çalındı!
Ancak hesap çalınmalarından ve bundan doğan neticelerden biz sorumlu değiliz. Bunlar sizin kabul ettiğiniz genel işletim kurallarında yazılıdır! Çalınan hesapları bulabilmemiz için bize Kredi Kart hesabı açtırdığınız emaıl hesabınızdan mail atın! Şayet sadece epin kullandıysanız, kullandığınız epin kodlarını vermeniz gerekir. Havale ile alışverş yaptıysanız lütfen kulanım amacınızı bizimle paylaşın!

Ancak yukarda saydığımız ödeme şeklini şimdiye kadar kullanmadıysanız, hesabınızı bulmamız teknik açıdan imkansız. Bu durumda sizlere yardımcı olamayız! Lütfen anlayışla karşılayın!

Sayet alis veris felan yapmadiysa:
hesap çalınmalarından ve bundan doğan neticelerden biz sorumlu değiliz. Bunlar sizin kabul ettiğiniz genel işletim kurallarında yazılıdır! Üzgünüm size yardımcı olamicam!

Arkdaşlar metindende anlaşıldığı üzere eğer hesabınızın çalındığından şüpheleniyorsanız buradaki yazan talimatları uygulayın.Hepsi doğru olursa hesabınızı geri alabilirsiniz.Her şey sizin daha iyi bir oyun oynamak haksız rant sağlayanlara mani olmak için buradayız.

İYİ OYUNLAR

DAMORİA TAKIMIN
http://tr.damoria.net

HESAP ÇALINMASI SONRASI YAPILACAK İŞLEMLER
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hesap çalınmasını engellemek...