K.T WE OSMANLI_İMP

FORUM SAYFAMIZA HOŞGELDINIZ

NOT:MULTI DEN CEZA ALANLAR GİREMEZ
K.T WE OSMANLI_İMP

FORUM SAYFAMIZA HOŞGELDINIZ

NOT:MULTI DEN CEZA ALANLAR GİREMEZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hesap çalınmasını engellemek...

3 posters
YazarMesaj
P®øƒєﻛﻛíøиαL
Efsane Lider

Efsane Lider
P®øƒєﻛﻛíøиαL

Hesap çalınmasını engellemek... Empty
MesajKonu: Hesap çalınmasını engellemek...   Hesap çalınmasını engellemek... EmptyCuma Haz. 12, 2009 8:05 pm

Merhaba,

çalınmayı önlemenin yolları

1. Hiçbir kimseye hesabınızın şifresini vermeyin. (oyuna üye olurken okuyup kabul ettiğiniz kurallarda bunun yasak olduğunu zaten görürsünüz)

2. Oyuna kayıtlı mail adresiniz kesinlikle msn adresiniz olmasın gmail kullanınız ayrıca nickinizle alakalı bi mail adresi olmasın.

3. Şifreniz doğum tarihiniz veya kolay bulunabilecek şeyler olmasın. en güvenli şifre kombinasyonları, harf (büyük-küçük karakter karışık) ve rakam karışımlarıdır.

4. Minimum ayda bir şifrenizi değiştirin.

5. Kesinlikle kendinize ait olmayan başka pclerde oyuna girmeyin yada girseniz bile çıktıktan sonra şifre bilgilerinizi silin ve kendi pcnize geçincede şifrenizi mutlaka değiştirin.

bunları yaparsanız şifrenizin çalınması imkansız.
http://ayyildizlar.eniyiforum.net
gecebekcisi
Yeni Üye

Yeni Üye
gecebekcisi

Doğum tarihi : 05/07/89

MesajKonu: Geri: Hesap çalınmasını engellemek...   Hesap çalınmasını engellemek... EmptyCuma Haz. 12, 2009 9:17 pm

ben cok online oyun oynadim sifremi calamazlar kolay kolay. ama basa gelmeden ogrenilmiyor derler ya. ins. basimiza gelmez. :S
sonsuzguc
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Hesap çalınmasını engellemek...   Hesap çalınmasını engellemek... EmptyCuma Haz. 12, 2009 10:03 pm

Kimse kolay kolay bir şifreyi zaten kıramaz , biz dolaylı yollardan şifremizi vermeden. veya kolay şifreler kullanmadan. Hiç unutmam 2005 yılıydı galıba travıan oyununa daha yenı baslamısım. Şifreyi 1234567 yapmıstım güzelcede gidiodu inanırmısınız ilk 10 daydım ve uyanıgın bırısı rastgele sallayarak şifreyi tutturarak aldı benım oyuncumu, ben daha sonra baska bır kullanıcı açıp o çalınan kullanıcımla ırtıbata geçınce öğrendım ve gerı alamadım buda bana ders oldu... :S

Benim diyeceğim kolay bulunabılecek tahmın edılebılecek sıfre koymayın ayrıca , oyunda güvenebileceğiniz kişiler varsa şifrenizi vermekten çekinmeyin.... Neden diye sorarsanız. Bir kardeşimiz Han ittifağındayken bana güvendi şifresini verdi ve askere gitti. Daha sonra elits ve abrek ittifağının birleşerek kurduğu Han ittifağından , Eski Abrek ittifağının oyuncuları çıkarak tekrardan yenıden Abrek ittifağını kurdular ve bende Abrek ittifağından geldiğim için Han ittifağına bende çıktım ve Abrek ittifagına geçtım daha sonrada onların yanlıs yolda oldugunu gordukten sonra ordanda çıkıp oyundan iyice soğudumdan, tek basıma yola devam etmek ıstedım sonra tek basıma oldugumu ofkemı belırten bır ıttıfak actım kendıme ve yavas yavasda oyunu bırakmaya doğru gidiyordum ve aklıma o han ıttıfagındakı oyuncusunu bana emanet eden kardesımız geldı aklıma ve emanete hıyanet etmemek için oyuna devam etme kararı aldım ve bu şeylerden sonra Volkan Abi ile görüştüm devamlılık ve gelecek hakkında ilerisi için konuştum kendımce tatmın olduğum cevapları alınca sizlerin arasına katılma kararı aldım ve sizlerleyim iyiki burdayım. Umarım beraber güzelce birlik ve dayanışma içerisinde gerçek hayatın dışında sanal olarak gelecekte bir anı olarak hatırlayacağımız güzel vakitlerimiz paylasımlarımız olması dıleklerımle aranızda olmaktan mutluluk ve haz duyuyorum..

BİRİMİZ HEPİMİZ , HEPİMİZ BİRİMİZ İÇİN......
P®øƒєﻛﻛíøиαL
Efsane Lider

Efsane Lider
P®øƒєﻛﻛíøиαL

MesajKonu: Geri: Hesap çalınmasını engellemek...   Hesap çalınmasını engellemek... EmptyCuma Haz. 12, 2009 10:07 pm

MERHABA

GUZEL DUSUNCE VE DILEKLERIN ICIN TSK EDERIM KARDESIM AYYILDIZ_TEAM OLARAK DOLU DIZGIN YURUYUSUMUZ DEVAM EDIYOR VE EDICEKTE BU TAKIM KUCUK SARSINTILARDA YIKILSIN DIYE VAR OLMADI BIZ EN ZOR LARINA DAYANACAGIZ INSALLAH KLASIK SEYLER VARDIR BAÇTA OLANI ÇABUK AL AŞAĞI YAPARLAR BUNU BEN İHTİMAL OLARAK GÖRÜYORUM SADECE ALLAH UTANDIRMASIN

BAŞARILAR İYİ OYUNLAR DİLERİM DOSTLARIM...
http://ayyildizlar.eniyiforum.net

Hesap çalınmasını engellemek...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HESAP ÇALINMASI SONRASI YAPILACAK İŞLEMLER